خیابان جنت، روبروی مسجد امیرالمومنین (ع) 051-52312015

سامانه ارتباط با مخاطبین

ورود به سامانه ارتباط با مخاطبین

 

سامانه ارتباط با مخاطبین چیست؟
سامانه ارتباط با مخاطبین این امکان را به شما می دهد که بدون نیاز به اینترنت و یا مهارت خاصی، فقط با در اختیار داشتن یک گوشی معمولی، برای مخاطبین ( مشتریان ) خود به هر تعداد که باشند پیامک اطلاع رسانی ارسال کنید و برای ارسال پیامک به هر تعدادی، تلفن خود را درگیر نکنید و از شماره خودتان استفاده نکنید.

چگونه برای مخاطبینم پیامک ارسال میشود؟
برای این کار کافیست متن خود را با شماره ی خودتان به شماره ۱۰۰۰۲۰۵۰۰ ارسال کنید تا برای مخاطبین تان ارسال شود.

خیلی از افراد خطوط خود را مسدود کرده اند و پیامک های ما را دریافت نمیکنند در این رابطه چه کردید؟
نکته ی مهم اینجاست که پیام های شما برای مشتریان یا مخاطبینتان اطلاع رسانی محسوب میشود و ما به همین دلیل از خطوطی استفاده می کنیم که پیام شما را به همه ی مخاطبین شما ارسال می کند و همه دریافت می کنند.

شماره های مخاطبینم را چگونه به سامانه اضافه کنم؟
شما میتوانید به ۴ روش شماره ی مخاطبین یا مشتریان خود را به سامانه اضافه کنید:
– شماره ی مشتری خود را به شماره  ۱۰۰۰۲۰۵۰۰ پیامک کنید تا به لیست مخاطبین شما اضافه شود.
– اگر قصد اضافه کردن تعداد بیشتر از یک مخاطب را داشتید آنها را زیر هم نوشته و به شماره ۱۰۰۰۲۰۵۰۰ ارسال کنید تا در لیست مخاطبین شما اضافه گردند.
– اگر فایل مخاطبین خود را تهیه کرده بودید میتوانید آنرا در دفترچه تلفن خود بارگذاری کنید ( ما در کنار شما هستیم )
– مشتریان یا مخاطبین خود را ترغیب کنید تا کد منحصر به فردی که خاص شما هست ( مثلا کفش ساناز ) را به شماره ۱۰۰۰۲۰۵۰۰ ارسال کنند. با این کار شماره ی آنها در لیست مخاطبین شما افزوده می شود. ضمن اینکه در صورت سفارش، پیامکی نیز به عنوان خوش آمد گویی شامل مشخصات و آدرس و تلفن و … ( که متن آن را خودتان تعیین میکنید ) برای آنها ارسال می شود.

کد منحصر به فرد چیست؟
کد یا کلمه یا کلماتی است که منحصرا مخصوص شماست و هر کسی آن کد را به شماره ۱۰۰۰۲۰۵۰۰ ارسال کند عضو دفترچه تلفن شما میشود و پیامک های شما برای او نیز ارسال می گردد.

چگونه از تعداد مخاطبینم در سامانه مطلع شوم؟
در هر زمانی که کلمه ی مخاطب را به ۱۰۰۰۲۰۵۰۰ ارسال کنید سامانه تعداد مخاطبین تان را برای شما ارسال می کند.

چگونه از مقدار شارژی که در سیستم دارم مطلع شوم؟
در هر زمانی که کلمه ی شارژ را به ۱۰۰۰۲۰۵۰۰ ارسال کنید سامانه تعداد شارژ تان را برای شما ارسال می کند.

مزیت این سامانه برای ارتباط با مخاطبین دقیقا چیست؟
هدف هر کسب و کاری ایجاد و نگهداری مشتری است. هر کسب و کاری دوست دارد که با ارتباط مداوم با مشتری، مشتری را به خود وفادار کند. این سامانه به راحتی و بدون نیاز به هیچ نرم افزار یا سخت افزار خاصی و بدون نیاز به اینترنت یا مهارت خاصی این امکان را با ارسال پیامک در اختیار شما قرار می دهد. با این سامانه به راحتی کارت ویزیت الکترونیکی خود را در اختیار مشتری قرار میدهید و شماره او را به راحتی در دفترچه تلفن خود درج میکنید. این دفترچه تلفن در فضای آنلاین برقرار است و با هر گونه اتفاق برای دستگاه تلفن شما از بین نمیرود. به راحتی میتوانید برای هر تعداد مخاطب خود در عرض چند ثانیه متن خود را ارسال کنید.

گزارشات ارسال هم قابل دسترسی هست؟
بله حتما . این سامانه برای استفاده ی راحت شما طراحی شده تا با سهولت تمام بتوانید از آن بهره برداری کنید. اما در کنار آن یک پنل پیامک با کلیه ی امکانات حرفه ای و امکان ارسال به کلیه بانک های بروز شماره های موبایل کشوری، منطقه ای، کد پستی و …. نیز به شما واگذار میگردد که در صورت نیاز میتوانید از کلیه امکانات هوشمند و و یژه ی آن نیز بهره مند گردید. کلیه ی ارسال های شما از طریق سامانه ی مختص شما ارسال میگردد که گردش مالی، ارسال و دیگر تراکنش های مربوط به شما به راحتی قابل دسترسی است.

چگونه میتوانم عضو سیستم شوم؟
شما میتوانید با تماس با دفتر که شماره های آن در همین صفحه موجود هست کد منحصر به فرد خود را در عرض چند ثانیه دریافت نمایید. همچنین میتوانید به آدرس سایت ما نیز مراجعه و بصورت آنلاین نیز ثبت نام کنید. همکاران ما بصورت تمام وقت از طریق تلفن و موبایل و شبکه های اجتماعی و در صورت لزوم حضوری به سوالات شما پاسخ خواهند داد.

هزینه های سیستم چگونه است؟
هزینه ی سالیانه ی سیستم با کلیه امکانات و یکسال پشتیبانی تمام وقت، مبلغ ۹۹ هزار تومان است که تعداد ۲٫۵۰۰ شارژ پیامک هدیه نیز همراه سامانه تحویل مشتری می گردد.

نحوه ی واگذاری نمایندگی به شهرستانها چگونه است؟
با توجه به اهمیت کیفیت پشتیبانی از خدمات تهران پنل، کلیه ی امور مربوط به پشتیبانی از خدمات توسط ما انجام میگیرد و صرفا امکان واگذاری نمایندگی بازاریابی و فروش به شهرستانها وجود دارد. به این گونه که کلیه کسانی که یکبار سامانه را برای کسب و کار خود تهیه نموده اند تحت شرایطی میتوانند به عنوان نماینده ی فروش در شهرستان خود فعالیت نمایند و بسته به نوع فعالیت و تعداد خرید یکجا، تا ۵۰ درصد از کل فروش! را به خود اختصاص دهند. قابل ذکر است امکان واگذاری نمایندگی انحصاری، فعلا در هیچ شهرستانی وجود ندارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و بهره مندی از مزایای نمایندگی با ما تماس بگیرید.

 

ورود به سامانه ارتباط با مخاطبین

Back to top