ارسال پیامک زنده مکان محور LBS همراه اول

به کسانی که از محدوده شما عبور می کنند پیامک بفرستید

✅ پیامک زنده یعنی مخاطب در لحظه ی ورود به محیط انتخاب شده، پیامک را دریافت می کند.

✅ در نظر داشته باشید که 80 درصد از مخاطبان، به پیامکهای تبلیغاتی که در محل زندگی آنان باشد توجه بیشتری می کنند.

ما با سرویس عالی و خدمات پس از فروش، پشتیبانی حضوری، تلفنی و مجازی در کنار شما هستیم.

هدفمندسازی اطلاع رسانی
عبور از بلک لیست
ارسال تبلیغات مکان محور

پیامک زنده مکان محور چیست؟

تبلیغات مکان محور که از طریق lbs همراه اول ارسال می شود، روشی از ارسال پیامک است که میتوان با استفاده از آن به کسانی که از یک مکان خاص عبور می کنند پیامک تبلیغاتی ارسال کنید.

پولتان را برای چه چیزی خرج می‌کنید؟ برای موفقیت!

ما تجربه کرده‌ایم، موفقیت خیلی سخت است. محصول با کیفیت، پشتیبانی فوق سریع، صمیمیت کارا برای مشتریان خاص تدارک دیده شده است. مشتریان ما تصمیم شان را برای پیوستن به جمع افراد موفق گرفته‌اند.

محصولات، در شرکت ما بسیار منصفانه قیمت گذاری می‌شوند، تفاوت خدمات ما خیلی زیادتر از چیزی که تصّور می‌کنید! محصولات ما شاید با همین نام در سایت‌های دیگری هم یافت شود ولی شک نکنید هرمحصولی، محصول با کیفیت و اورجینال همراه با خدمت و پشتیبانی تهران پنل نمی‌شود!

جهت سفارش وسوالات بیشتر چگونه عمل کنیم؟

شما میتوانید از طریق پنل پیامک خود تیکت ارسال کنید یا با شماره 09192700012 تماس بگیرید. مهم است که سفارش شما 72 ساعت قبل از اجرا، ثبت شده باشد.

از شرکت دیگری پنل پیامکی دارید؟ اشکالی ندارد!

 اگر از شرکت دیگری پنل پیامکی تهیه کرده‌اید و آن شرکت این سرویس را ارائه نمی دهد، می‌توانید این امکان را بصورت جداگانه از ما تهیه نمایید. اما با توجه به اینکه ما پنل پیامک با امکانات کامل را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌دهیم پیشنهاد می‌کنیم از پنل پیامک تهران پنل هم استفاده کنید.

هنوز مطمئن نیستید؟ ما تلفن هم داریم!

خجالت را کنار بگذارید، با ما تماس بگیرید:

 09192700012 – 05152312015 

نگران نباشید، ما همیشه در دسترس هستیم! همکاران ما بسیار مهربان هستند هر موقع تمایل داشتید تماس بگیرید تا رفاقتمان را شروع کنیم!

ارائه پیشنهادات لحظه ای

کاهش هزینه های بازاریابی

افزایش توجه به کسب و کار

تبلیغات مکان محور

سوالات متداول در مورد پیامک زنده مکان محور

برای ارسال به مشترکین ایرانسل بایستی از سرویس bts  استفاده کنید.

در سرویس ارسال منطقه ای، با استفاده از کدپستی محله و منطقه، به شماره موبایل های موجود، پیامک ارسال می شود، ولی در روش پیامک زنده مکان محور، به کسانی که در یک زمان خاص، از یک مکان خاص عبور می کنند پیامک ارسال می شود.

مخاطبین هدف در این دو سرویس متفاوت است. ارسال در روش bts ایرانسل زنده نیست و شماره ها به صورت هفتگی در آن مکان جمع آوری شده و در زمان سفارش، ارسال انجام می گیرد، ولی در روش پیامک زنده مکان محور lbs  همراه اول، پیامک بصورت زنده به کسی که در همان لحظه در مکان موردنظر هست ارسال می شود.